نمونه نامه پیشنهاد کاری برای کاندیدای استخدامی نیمه حرفه‌ای

نمونه نامه پیشنهاد کاری برای کاندیدای استخدامی نیمه حرفه‌ای

نامه پیشنهاد شغلی برای استخدام کاندیدی که برای موقعیت شغلی برگزیده‌اید لازم است. اغلب، کاندیدها و سازمان به صورت شفاهی درمورد شرایط استخدام مذاکره می‌کنند و نامه پیشنهاد شغلی توافقات شفاهی را به صورت کتبی تایید می‌کند. عموما پیش از تهیه پیش‌نویس نامه، کاندیدها اعلام می‌کنند که موقعیت شغلی را تحت چه شرایطی پذیرفته‌اند. با این حال بهتر است این پذیرش موقعیت شغلی را تا زمانی که نامه پیشنهاد شغلی و توافقات ذکر شده امضا نشده‌اند، آزمایشی بدانید.

 

محتوای نمونه نامه پیشنهاد کاری برای کاندیدهای استخدامی نیمه حرفه‌ای

این نامه از دسته‌بندی‌ کلی استانداردی که بیشتر مشاغل نیمه‌حرفه‌ای را پوشش می‌دهند استفاده می‌کند. مانند مدیر، مهندس، حسابدار کارکنان، کنترل‌گران، مدیر شبکه، سرپرست و متخصص عمومی منابع انسانی.

متخصص مشاغل نیه‌حرفه‌ای نسبت به فرد تازه کار تلاش بیشتری برای مذاکره درمورد شرایط کاری و استخدامی می‌کند. اما با این حال این مذاکرت شباهت اندکی به مذاکرت مشاغل اجرایی مانند مدیر عامل، معاون رئیس جمهور، CEO، CFO و غیره دارد. قراردادهای اجرایی به مراتب طولانی‌تر هستند، به طوری که توافقنامه همه چیز را از جمله خسارت، هزینه حمل و نقل و امضای پاداش‌های میلیون تومانی را تحت پوشش قرار می‌دهند.

متقاضیان مشاغل نیمه‌حرفه‌ای اغلب برای ۲ تا ۵ میلیون تومان حقوق پایه بیشتر از مبلغ مشخص شده، سه هفته مرخصی سالانه، بخشی یا تمام هزینه‌های جا به جایی، شرایط برخورداری از پاداش‌ها، میزان مبلغ بازپرداخت در دسترس و تاریخ شروع دیرتر از تاریخ ذکر شده برای فعال کردن مرخصی بین دو شغل، مذاکره می‌کنند.

برای هرگونه نامه پیشنهاد شغلی که از این نمونه پیچیده‌تر باشد بهتر است با یک وکیل مشورت کنید.

قالب یک نامه پیشنهاد شغلی نمونه

تاریخ: ــــــــــــ

نام: ــــــــــــ

آدرس: ــــــــــــ

جناب آقای/ سرکار خانم ــــــــــــــــــــــــــــ

با افتخار پیشنهاد ذیل را از طرف (نام شرکت) تقدیم حضورتان می‌کنیم. این پیشنهاد با توجه به پذیرش شما در تست اعتیاد اجباری، دریافت نامه تاییدیه از دانشگاه و سایر شرایط درخواست شده از سوی شما تنظیم شده است.

عنوان شغلی: ــــــــــــ

گزارش: این موقعیت به ـــــــــــــــــــــــــــــ گزارش خواهد شد.

توضیحات مربوطه ضمیمه شده است.

حقوق پایه: مبلغ ـــــــــــ تومان ماهانه که معادل ــــــــــــ تومان سالانه است پرداخت می‌شود. با احتساب کسر مالیات و سایر محدودیت‌هایی که مورد تایید قانون یا مقررات شرکت است.

پاداش یا حق کمیسیون: اثرگذار در صورت رضایت کامل از ۹۰ روز اول کاری و بسته به اهداف توافقی ذکر شده در روند برنامه‌ریزی توسعه عملکردی توسط مدیر خواهد بود. پاداش و حق کمیسیون سال جاری با استفاده از فرمول‌های مشخص شده توسط شرکت در همان سال محاسبه می‌شود.

توافقنامه عدم رقابت با شرکت: توافقنامه استانداردی مبنی بر عدم رقابت با شرکت یا همکاری با رقیب باید پیش از نخستین روز کاری امضا شود.

مزایا: همه کارمندان تحت پوشش بیمه‌های کنونی شرکت مانند سلامت، عمر، معلولیت و بیمه دندانپزشکی تحت قوانین هستند.

تصمیم‌گیری جهت واجد شرایط بودن برای مزایای دیگر برای هر شخص با توجه به قوانین شرکت انجام خواهد شد. سهم هر کارمند برای پرداخت مزایا به صورت سالانه تعیین می‌شود.

بازپرداخت شهریه آموزش: افراد نیمه‌حرفه‌ای معمولا به دلیل دنبال کردن کسب و کار یا سایر درجات در مورد بازپرداخت اضافی مذاکره می‌کنند.

مخارج: تمامی مخارج ذکر شده برای انتقالات توسط شرکت پرداخت خواهد شد.

تاریخ شروع فعالیت: ـــــــــــــــــــ

هزینه تلفن/اتومبیل/سفر: هزینه‌های معمول و منطقی به صورت ماهانه با توجه به قوانین شرکت بازپرداخت خواهد شد.

استخدام شما در شرکت (نام شرکت) می‌تواند در هر زمان از سوی طرفین قرارداد با یا بدون علت فسخ شود.

با امضای این توافق نامه، تمام مندرجات ذکر شده در این نامه (با ضمیمه تمام فرم‌ها و اسناد مرجع) را تضدیق می‌نمایید و هیچگونه توافق گفتاری یا کتبی دیگری که مبتنی بر این نامه نباشد وجود ندارد.

در صورت توافق با طرح‌های فوق‌الذکر، لطفا اینجا را امضا کنید. نامه پیشنهاد کاری تا انجام قرارداد رسمی اثرگذار است.

امضا:

(برای شرکت: نام شرکت)    ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تاریخ                               ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

‌(نام کاندیدای استخدامی)   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تاریخ             ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

‌‌نکته: نمونه نامه پیشنهاد شغلی ارایه شده را می‌توانید بر اساس ضوابط و قوانین شرکت و توافقاتی که با کاندید استخدامی مورد نظر انجام می‌دهید تغییر، اضافه یا کم نمایید.

نمونه بیشتری از نامه پیشنهاد شغلی

منبع: The Balance

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *