نمونه نامه پیشنهاد کاری برای کاندیدهای استخدامی سطح بالا و اجرایی

نمونه نامه پیشنهاد شغلی برای کاندیدهای استخدامی سطح بالا و اجرایی

نامه پیشنهاد شغلی برای استخدام کاندیدی لازم است که برای یک موقعیت شغلی برگزیده‌اید. اغلب، کاندیدها و سازمان به صورت شفاهی درمورد شرایط استخدام مذاکره می‌کنند و نامه پیشنهاد شغلی توافقات شفاهی را به صورت کتبی تایید می‌کند.

عموما پیش از تهیه پیش‌نویس نامه، کاندیدها اعلام می‌کنند که موقعیت شغلی را تحت شرایط قرارداد پذیرفته‌اند. با این حال بهتر است این پذیرش موقعیت شغلی را تا زمانی که نامه پیشنهاد شغلی و توافقات ذکر شده امضا نشده‌اند، آزمایشی بدانید.

‌‌

محتوای نمونه نامه پیشنهاد کاری برای کاندیدهای استخدامی سطح بالا و اجرایی

نامه پیشنهاد کاری زیر برای مشاغل سطح بالا، مدیریتی و اجرایی طراحی شده است. قراردادهای اجرایی معمولا نسبت به سایر قراردادها طولانی‌تر هستند و تمامی موارد از جمله خسارت، هزینه حمل و نقل و امضای پاداش‌های میلیون دلاری و بورس و سهام را تحت پوشش قرار می‌دهند.

حقوق عوامل اجرایی بین حدود ۳ تا ۶ میلیون تومان متغیر است. مدیران اجرایی معمولا یک وکیل استخدام می‌کنند که مدارک لازم برای استخدام را آماده می‎کند. در این موارد طول قرارداد ممکن است از ۳۰ تا ۱۰۰ صفحه باشد و تمامی شرایط محتمل استخدام در آن توضیح داده می‌شود.

قرارداد استخدامی عوامل اجرایی از حقوق کارمند و همچنین منافع شرکت محافظت می‌کند؛ چرا که هدف از آماده کردن یک چنین قراردادی برای استخدام یک مدیر اجرایی، این است که مدیر اجرایی تمام توان، مهارت و تخصص خود در راه پیشرفت شرکت صرف کند.

بهتر است در مورد هر شغلی که به هر یک از اعضای ارشد گروه در جایگاه دستیار مدیر مربوط است با یک وکیل قانونی مشورت کنید.

قالب یک نامه پیشنهاد شغلی نمونه

تاریخ: ــــــــــــ

نام: ــــــــــــ

آدرس: ــــــــــــ

جناب آقای/ سرکار خانم ــــــــــــــــــــــــــ

با افتخار پیشنهاد ذیل را از طرف (نام شرکت) تقدیم حضورتان می‌کنیم. این پیشنهاد با توجه به پذیرش شما در تست اعتیاد اجباری، دریافت نامه تاییدیه از دانشگاه و سایر شرایط درخواست شده از سوی شما تنظیم شده است.

عنوان شغلی: ــــــــــــ

گزارش: این موقعیت به ـــــــــــــــــــــــــــــ گزارش خواهد شد.

توضیحات مربوطه ضمیمه شده است.

حقوق پایه: مبلغ ـــــــــــ تومان ماهانه که معادل ــــــــــــ تومان سالانه است پرداخت می‌شود. با احتساب کسر مالیات و سایر محدودیت‌هایی که مورد تایید قانون یا مقررات شرکت است.

پاداش یا حق کمیسیون: اثرگذار در صورت رضایت کامل از ۹۰ روز اول کاری و بسته به اهداف توافقی ذکر شده در روند برنامه‌ریزی توسعه عملکردی توسط مدیر خواهد بود. پاداش و حق کمیسیون سال جاری با استفاده از فرمول‌های مشخص شده توسط شرکت در همان سال محاسبه می‌شود.

پاداش امضا: ……. تومان در دوره پرداخت اول قابل پرداخت است.

توافقنامه عدم رقابت با شرکت: توافقنامه استانداردی مبنی بر عدم رقابت با شرکت یا همکاری با رقیب باید پیش از نخستین روز کاری امضا شود.

مزایا: همه کارمندان تحت پوشش بیمه‌های کنونی شرکت مانند سلامت، عمر، معلولیت و بیمه دندانپزشکی تحت قوانین هستند.

تصمیم‌گیری جهت واجد شرایط بودن برای مزایای دیگر برای هر شخص با توجه به قوانین شرکت انجام خواهد شد. سهم هر کارمند برای پرداخت مزایا به صورت سالانه تعیین می‌شود.

کمک هزینه رفت و آمد: به طور معمول، ……. تومان در ماه به عنوان هزینه رفت و آمد پرداخت خواهد شد.

گزینه سهام: تمامی مواردی که توسط مدیر اجرایی قابل خرید باشد را بیان کنید.

مقررات برگشت فروش سهام: چگونگی بازخرید سهام مدیر اجرایی توسط کارفرما را در صورت ترک شرکت و یا هر دلیل دیگر توضیح دهید.

حق سنوات: در صورتی که عذر مدیر اجرایی به هر دلیلی (خشونت، سرقت، کلاه‌برداری، آزار و اذیت و غیره) توسط شرکت خواسته شود، حقوق مدیر اجرایی تا ۶ ماه پرداخت خواهد شد. این پرداخت می‌تواند به صورت یک جا و یا در دوره‌های منظمی در طول شش ماه پرداخت انجام شود.

مخارج: تمامی مخارج ذکر شده برای انتقال توسط شرکت پرداخت خواهد شد.

مرخصی استخقاقی و اورژانسی شخصی: در هر دوره x:xx ساعت به مرخصی تعلق خواهد گرفت که در واقع برابر با سالیانه دو هفته مرخصی با حقوق خواهد بود.

مرخصی با حقوق در مواقع اضطراری با توجه به قوانین شرکت محاسبه می‌شود.

هزینه تلفن/اتومبیل/سفر: هزینه‌های معمول و منطقی به صورت ماهانه با توجه به قوانین شرکت و در صورت پر کردن فرم درخواست، بازپرداخت خواهد شد.

تاریخ شروع فعالیت: ـــــــــــــــــــ

استخدام شما در شرکت (نام شرکت) می‌تواند در هر زمان از سوی طرفین قرارداد با یا بدون علت فسخ شود.

با امضای این توافق نامه، تمام مندرجات ذکر شده در این نامه (با ضمیمه تمام فرم‌ها و اسناد مرجع) را تصدیق می‌نمایید و هیچگونه توافق گفتاری یا کتبی دیگری که مبتنی بر این نامه نباشد وجود ندارد.

در صورت توافق با طرح‌های فوق‌الذکر، لطفا اینجا را امضا کنید. نامه پیشنهاد کاری تا انجام قرارداد رسمی اثرگذار است.

امضا:

(برای شرکت: نام شرکت)    ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تاریخ                               ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

‌(نام کاندیدای استخدامی)   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تاریخ             ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

‌‌نکته: نمونه نامه پیشنهاد شغلی ارایه شده را می‌توانید بر اساس ضوابط و قوانین شرکت و توافقاتی که با کاندید استخدامی مورد نظر انجام می‌دهید تغییر، اضافه یا کم نمایید.

نمونه بیشتری از نامه پیشنهاد شغلی

 

منبع: The Balance

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *