از بزرگترین رویداد وب و موبایل ایران تا چالش چشمک

از بزرگترین رویداد وب و موبایل ایران تا چالش چشمک

انجمن صنفی کارفرمائی کسب و کار اینترنتی همزمان با برپائی نهمین جشنواره وب و موبایل ایران، چالش چشمک را برای مبارزه با بیکاری برگزار می‌کند. این چالش کارفرمایان و کارجویان حوزه IT  را برای بزرگترین رویداد وب و موبیل سال فرا می‌خواند.

در چالش چشمک چه اتفاقی می‌افتد

هدف از برگزاری این چالش ایجاد اشتغال برای کارجویان در کل کشور می‌باشد. بر اساس اعلام سازمان‌های مسئول، در کشور باید سالیانه یک میلیون شغل ایجاد شود. در این چالش کارفرمایان حوزه IT با توجه به نیازهای خود به جذب نیروی انسانی، اقدام به ثبت نام نموده و عناوین شغلی مورد نیاز خود را اعلام می‌نمایند و با ثبت و آپلود اطلاعات معرفی خود از دیگر کارفرمایان نیز دعوت می‌کنند تا در  این چالش شرکت نمایند و حداقل یک نفر از تعداد بیکاران کشور را جذب نمایند.

کارجویان نیز با ثبت نام در سایت چالش و ارايه رزومه پس از بررسی تخصص به کارفرمایان معرفی خواهند شد. این چالش از ۱ بهمن ۱۳۹۵ آغاز شده است و تا ۲۷ بهمن ادامه خواهد داشت.

چالش چشمک را از دست ندهید

این چالش فرصتی مناسب برای کارفرمایان است تا از قدرت کارآفرینی خود به بهترین نحو استفاده کرده و علاوه بر لذت مشارکت در ساختن آینده‌ای روشن برای کارجویان و در نهایت جامعه، خود و برند خود را قویتر و با گستردگی بیشتری معرفی کنند. اگر هنوز مشتاق به شرکت در چالش چشمک نشده‌اید، بهتر است برخی از مزیت‌های حضور در این چالش را بدانید:

۱. هزینه اشتغال‌زایی خود را کاهش دهید

حوزه فناوری اطلاعات نه تنها پتانسیل اشتغال‌زایی بالایی دارد، بلکه تاثیر مثبتی بر حل سایر چالش‌های اقتصادی دارد و با توجه به نیاز روزافزون در این زمینه، این حوزه می‌تواند به یکی از قدرتمندترین حوزه‌های اشتغالزایی در ایران تبدیل شود. مهمترین ویژگی در مقایسه با دیگر حوزه‌های اشتغال‌زایی هزینه پایین آن است که شرکت‌ها با استافده از آن می‌توانند با هزینه بسیار پایین اشتغال‌زایی نمایند و یا فعالیت‌های خود را توسعه دهند. اگر به دنبال توسعه کسب و کار خود هستید، با شرکت در این چالش می‌توانید ساز و کار توسعه با هزینه پایین را تجربه کنید.

۲. به کارآفرینان IT به راحتی دسترسی داشته باشید

از آنجاییکه چالش چشمک در بزرگترین جشنواره وب و موبایل ایران برگزار می‌شود، بسیاری از کارآفرینان و فعالان حوزه IT در آن حضور خواهند داشت. شرکت‌هایی که تمایل به توسعه شرکت خود و کارآفرینی دارند، می‌توانند با شرکت‌ کردن در این چالش، در کنار کمک و حمایت از اشتغال‌زایی جوانان، از این فرصت برای دسترسی راحت و مستقیم به این افراد و جذب آنان استفاده نمایند.

۳. هزینه‌های استخدامی خود را کاهش دهید

همانطور که می‌دانید فرایند جذب و استخدام نیازمند صرف هزینه، زمان و انرژی بسیار است. با حضور در چالش چشمک می‌توانید به رزمه افراد فعال بسیاری در حوزه IT دسترسی داشته باشید و  آنان را بررسی کنید و از نزدیک با این افراد در ارتباط باشید. اگر به دنبال استخدام متخصصان حوزه IT هستید، با شرکت در چالش چشمک هزینه‌های استخدام این افراد را کاهش دهید.

۴. یک برند کارآفرین باشید

اولین قدم برای کارآفرینی، دسترسی به افراد کارآفرین است. با شرکت در چالش چشمک، شرکت شما در یک حرکت کارآفرینانه حضور خواهد داشت و با افراد کارآفرین مختلف به طور مستقیم در ارتباط خواهد بود. در این بین با حضور خود در این چالش، شرکت خود را هم به عنوان یک برند کارآفرین در کنار دیگر شرکت‌ها معرفی خواهید کرد. بزرگترین جشنواره وب و موبایل ایران مخاطبان بسیاری از سراسر ایران دارد که این جشنواره را تبدیل به فرصت خوبی برای معرفی شرکت‌های کارآفرین کرده است. شرکت شما هم می‌تواند یک برند کارآفرین باشد.

 

چنانچه از کارفرمایان حوزه IT هستید و دوست دارید در این چالش شرکت کنید می‌توانند با مراجعه به لینک زیر برای ثبت نام اقدام کنید.

در چالش چشمک شرکت کنید

‌‌

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *